stat4u

ferie szachyW dniach od 14 do 18 stycznia odbyły się zajęcia szachowe zorganizowanie w ramach czasu wolnego podczas ferii zimowych.

W pięciodniowym cyklu zajęć udział wzięło 19 dzieci z naszego regionu.

stop przemocyW sobotni wieczór, 19 stycznia, mieszkańcy naszej gminy spotkali się na święciechowskim rynku, aby wyrazić swój sprzeciw wobec przemocy.

koledowanie niechlodMieszkańcy naszej gminy od kilku lat spotykają się na wspólnym kolędowaniu "Hej kolęda, kolęda...". Tym razem śpiewali mieszkańcy Niechłodu.

 

20 lat cecyliW sobotę, 8 grudnia, w Sali Wiejskiej w Święciechowie odbył się koncert jubileuszowy Chóru Cecylia z okazji 20-lecia działalności.

 

20lat wiolaW dniach 17 i 18 listopada w Sali Wiejskiej w Święciechowie odbyły się dwa koncerty jubileuszowe Zespołu Śpiewaczego Wiola.

 

wieczornicaW sobotę, 10 listopada, na rynku w Święciechowie odbyła sie WIECZORNICA pt. "Nasza Niepodległa".

maryniaJubileuszowe koncerty za tancerzami. W dniach 27 i 28 października w Sali Wiejskiej odbyły się dwa koncerty jubileuszowe z okazji 30-lecia pracy artystycznej Zespołu Pieśni i tańca MARYNIA.

niechlod dozynki2018Zapraszamy do galerii, gdzie znajdują się fotorelacje z dożynek odbywających sie na terenie gminy Święciechowa.

Logo gmina swieciechowa bigZAPRASZAMY NA DNI ŚWIĘCIECHOWY 2018

 

szachyOd 12 do 23 lutego, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-18.00 w SOK w Święciechowie odbywać się będą zajęcia szachowe.